"התסכול מביצוע גרוע נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו הטוב של המחיר הנמוך".

כשאתם בוחרים את הספקים שלכם לחתונה יהיו מי שיקפצו על המציאה וימכרו לכם הכל מהכל במחיר "ללא תחרות" . נכון, המחיר חשוב אבל הפקת אירועים זה לא עניין של מה בכך ובטח שלא בוחרים אנשי מקצוע רק על פי המחיר הנמוך ביותר.

בשנים האחרונות ישנו טרנד שבו חלק מגני האירועים והאולמות מציעים לכם "עסקאות חבילה" ואפילו משכירים מתחם כזה או אחר לספק חיצוני תחת הכותרת של הפקת אירועים. במקרים מסוימים ובעיקר במקומות בהם הרווחיות הכלכלית היא העיקר ולא דווקא המוצר, יציעו לכם עסקאות כוללות הכל מהכל, גם את זה וגם את זה ואפילו את זה במחיר שלא תוכלו להשיג בחוץ. האם בהכרח זה נכון? יתכן. האם זה טוב ? היו בטוחים שברוב המקרים לא.

ספקי האירועים האיכותיים, נמנעים מעסקאות שכאלה. והסיבה פשוטה. ספק טוב עם שם חיובי בחוץ וכמות חוות דעת מרשימה באתרי האינטרנט יקבל את רוב העבודה שלו מפניות ישירות, מזוגות שהמליצו לזוגות ומבאזז חיובי בחוץ.

עסקאות החבילה או ה"דילים" נועדו בעיקר לספקים מתחילים ו/או כאלה שעובדים על כמויות ולא דווקא על אכויות. ראוי לציין שבעולמנו הפקת אירועים הפכה למושג שגור בפי כל ספק בתחום.

מוגש כשירות ממושיקו שטרן – ZE DJ! המובילים בחוות הדעת

 

264133_242361512441862_1328109_nאז מה עושים ?

בוחרים ספקים רק מהמלצות ומחוות דעת, שואלים חברים, מתייעצים עם אנשי מקצוע טובים שהתחברתם אליהם ונזהרים ממחירים נמוכים. בכל זאת האירוע שלכם חשוב לכם ? חשוב! תשמרו עליו ותעשו אותו עם המומחים בתחום ולא עם כל אחד שהוסיף לעצמו את הכותרת של הפקת אירועים. בהצלחה ומזל טוב!