איך מנצחים רחבה עם קהל מקצוות מוסיקלים?

מאת: ZE DJ – Music Group

יש לכם קהל מחו״ל שמעולם לא שמע סטטיק ובן אל ומטורף על סיקסטיז? החברים מהעבודה לא עוברים אירוע בלי להרים את החתן על הכתפיים לצלילי החפלה ? הסבא לא יוותר על איזה פסדובלה קטן לכבוד סבתא היקרה? ואתם בכלל מעדיפים כמה שפחות מילים ויותר קצב ?  בשביל שכל זה יקרה, בשלב הראשון כבר בפגישת ההכרות עם הדי ג׳י שלכם , תקפידו לגלות לו את כל ״העזים״ שמצפים לצוץ באירוע. אחרי שיזהה את הצרכים שלכם בקשו להקרין על המסך אירוע שמחבר את שלל הז׳אנרים שהצפתם בפגישה או אפילו כמה אירועים שונים שעונים על כל אחד מהצרכים.

IMG-20170309-WA0024

להגיע לראות את הדי ג׳י בחתונה?

יותר ויותר חברות וספקים נתקלים בבקשה הידועה הזו, והתשובה המוחלטת שלנו היא : #לא . ועכשיו בואו נדמיין יחד, בחרתם בדי ג׳י שמאוד רציתם שינגן דווקא אצלכם בחתונה, הקפדתם לשבת איתו ולרדת לפרטי פרטים ודקויות על המוסיקה שתנוגן ותשומת הלב לקהלים שמצפים לו ברחבה. מאותו הרגע על כתפיו של הדי ג׳י כל הצלחת החתונה שלכם. אבל היי… באו בדיוק שלושה זוגות לצפות בו בפעולה. הזוג הראשון סיפר לו בשיחת ההכרות שהוא ״חולה״ על מוסיקת קלאב ושחשוב לו שבהכל יהיו ביטים, הזוג השני תיאר לו קהל חם וים תיכוני שגם ישבור מתי שהוא צלחת באווירת אתונה. את השלישי הוא טרם הכיר. מאותו הרגע הדי ג׳י שלכם עסוק ב״להרשים״ את אותם הזוגות שהגיעו לצפות בו במקום לתת את מאת האחוזים והפוקוס לרחבה שלכם ולכם בפרט. כמה מבאס מ1 עד 10 ? אנחנו מנחשים את התשובה. זו הסיבה העיקרית שבגללה התעקשו לא לארח ״זוגות של ספקים״ בחתונה שלכם, ואתם? תבחרו את הדי ג׳י שלכם מהסיבות הנכונות , בעידן של מפה לאוזן למקשי המקלדת מאוד קל לגלות מי הוא די ג׳י מומלץ יותר ומי פחות. את השאר כבר תגלו בפגישה איתו.

אלירן שדה והמבשרים 4

דיל / רשימת המומלצים של אולם / גן אירועים ?

הספק שלכם ביום כל כך חשוב בחייכם , צריך להיות כזה שבחרתם כי הרגשתם שהוא הכי נכון לכם, כי החברה שלכם בחרו בו ונהנו מכל רגע, כי שמעתם עליו מאנשי מקצוע נוספים, כי קראתם עליו מאות המלצות ברשת. ספקי האולם/ גן האירועים ה״מומלצים״ הם בדרך כלל אותם ה״מקרובים לצלחת״, קרי, אלו שמשלמים על כך עמלות, שמתגמלים את הגנים והאולמות בטובות הנאה ואלו שבעיקר מטיבים עמם ולא עמכם.(נחשו מה יקרה כשדי ג׳י ״מומלץ״ יתבקש להתחיל לסיים את האירוע כי כבר מאוחר וההסעה של המלצרים מחכה בחוץ…) . כן, ישנם מקומות יוצאים מן הכלל שבוחרים את ה״מומלצים״ מתוך אמות מידה מקצועיות וללא גביית עמלה, לצערנו אנחנו כמעט ולא פוגשים בכאלה.


מתי להתחיל את טקס החופה?

ראשית, נתחו היטב את הקהל שלכם. אם הוא קהל ״שבוי״ , כזה שמגיע בהסעות מסודרות או לחלופין הגיע מחו״ל, נחת בארץ ויגיע לאירוע בשעה שתנקבו בהזמנה, התחילו את החופה מוקדם ותיהנו מזמן ארוך להנאה משאר האירוע. אבל, אם הקהל מגיע באופן עצמאי, מסיים את יום העבודה שלו, רץ למקלחות, להכין את הבייביסיטר, לנסוע ברכבו תוך שינוי מצב התנועה בדרך, במקרה כזה, השתדלו להיות גמישים בקבלת ההחלטות בזמן אמת ולקיים את החופה רק כשכמות נכבדת מהקהל הגיעה. הרי בסופו של דבר אין מחיר לריגוש כשמרבית הקהל לצידכם בטקס החשוב הזה, מוחא כפיים מתרגש אתכם ומחבק אתכם ברגע סיומה. אותו הקהל יעבור בקלות למצב רוח הנכון כשרחבת הריקודים תפתח והאירוע שלכם ינסוק במהירות.bg

בופה או הגשה לשולחנות?

או במילים אחרות הכירו את שאלת מליון הדולר בה מתחבטים לא מעט מהזוגות שאנחנו פוגשים. הזמנתם כמה מאות של אורחים, הם הגיעו, הניחו את הצ׳ק בתיבה ומרגע זה הם כאן כדי ליהנות אתכם ולחוות חוויה שיזכרו לטובה. הרי זו המטרה, לא? המרכיב העיקרי בתקציב שלכם הוא מחיר המנה, ובמרבית המקומות יציעו לכם את שיטת ״הבופה״ וגם ישקפו את זה במחיר טוב יותר. מדוע? פשוט, זה חוסך גם להם הרבה מאוד כסף וכאבי ראש. לכן , חשבו היטב ובחרו לכם את השיטה הנכונה לקהל שלכם. אם אתם יודעים בוודאות שמרבית הקהל שלכם מורגל לישיבה סביב סלטים ולחמים ומחכה למלצר שיגיע , או כאלו ש״שונאים לעמוד בתור עבור אוכל״ , חסכו מהם את ההרגשה הזו גם במחיר עלות יקרה יותר עבור מנה. מאידך, אם להבנתכם הקהל שלכם יהנה מהחוויה של בחירה אישית של מרכיבי הצלחת שלו + אפשרות לשדרג אותה בתוספות האהובות עליו בכל רגע במהלך הפסקת האוכל אז אכן ה״בופה״ היא השיטה הנכונה לכם.


״אנחנו לא מפסיקים להתווכח״ 

אנחנו מוצאים את עצמנו לא מעט פעמים יושבים בפגישות המוסיקה רגע לפני החתונה עם הזוגות ומפשרים בוויכוחים על הדברים הכי קטנים וטפשים בחתונה ובכלל… ידוע שאלו הימים בהם כל הגורמים המפריעים יציקו לכם כדי שהרגע המקודש הזה יתקלקל לכן חשוב שתזכרו ששלב ההכנות לחתונה יכול להיות מצד אחד השלבים המרגשים, המחברים והעוצמתים שלכם, אך מאידך גם כזה שיגרור אתכם למלחמות אגו מיותרות והתנהלות לא נעימה בניכם. חשוב מאוד להתחיל את כל התהליך בהחלטה: ״ את החתונה הזו עוברים בהצלחה וביחד, רק ביחד!״ בהצלחה.

את החתונה הזו עוברים יחד