ראיון עם מושיקו שטרן לאחר בחירתנו ל – תקליטנים לאירועים עסקיים המובילים בישראל. במסגרת מגזין 50 העסקים המובילים בתחום האירועים של עיתון דה-מארקר וזאפ מתחתנים. 

רוצים אירועים עסקים מיוחדים כמו מסיבת ריקודים נוצצת?  שגם תקדם מטרות ארגוניות – כמו גיבוש ועבודת צוות – וגם תחדש את מאגרי הכוחות של העובדים? הקשיבו למה שיש למושיקו שטרן לומר בנושא.

שטרן, 30, דיג‘יי מוערך ופופולרי, מרקיד מאות זוגות מתחתנים בשנה, ביניהם גם לא מעט סלבס, והמגיש של ’וי איי פי‘, תכנית הבידור היומית ברדיוס FM100.

מושיקו כבר הרקיד בערבים של אלפי עובדי חברה, מסיבות שבהן העובדים לא רצו ללכת הביתה. ”בפורים האחרון הרקדתי את 2,500 עובדי הדור הצעיר של התעשיה האווירית“, הוא מספר.

”עד אז הם התרגלו למסיבות של אירועים עסקיים שבהן הולכים הביתה בחצות, ושם יצרנו סטנדרט חדש שבו המסיבה מסתיימת בארבע בבוקר“. שטרן, שניהל את המסיבות ברשת מלונות ’פתאל‘ ברחבי הארץ במשך שנים, כבר התנסה בעבר במשימת שילוב סגנונות וטעמי מוזיקה בין קהלים שונים.

במלונות, בערב אחד היו מגיעים לרחבת הריקודים תיירים צרפתים, אוסטרלים ואמריקאים, וכל אלו לצד קבוצות של ועדי עובדים. ”אלה רוצים מוזיקה אירופית ואלה רוצים כפיים, וכולם צריכים לרקוד יחד“.

היום הוא מזהה בקלות את הקבוצות השונות בתוך הקהל העסקי, ומתזמן את המוזיקה המתאימה, בזמן הנכון, לכל קבוצה במסיבה. ”וזה כל הסוד במקצוע“, הוא אומר, ”אחרת, אפשר לנגן פשוט פלייליסט מהמחשב“.

שטרן, הפעיל בתחום כבר מעל עשור, מציין שחשוב להזמין לאירועי חברה דיג‘יי מנוסה בהנחייה, שכן מדובר למעשה במי שמנהל את הערב, מזמין את הנואמים לבמה ויכול לייעץ לגבי לוחות זמנים.

”מניסיון“, הוא מדגיש, ”חשוב לצמצם למינימום את פרק הנאומים ולהקדים את הדיבורים לריקודים ולא לעשות טעות פטאלית ולעצור את המסיבה“.

תקליטנים לאירועים עסקיים זה אנחנו. עד היום הרקדנו עשרות אלפי עובדים של החברות המובילות במשק ובניהם : דואר ישראל, סנו , בנק איגוד, תעשייה אווירית , פתאל , המשלט ועוד… נשמח להכיר ולנגן גם לכם את פסקול האירוע העסקי הכי נכון למיקוד הקהל שלכם . לתיאום דברו עם מאיה – > 053-793-4102

צפו בוידאו לדוגמא מתוך אירועים עסקיים בקבוצת מושיקו שטרן .