מי הגיע לחגוג במתחם האירועים לארה את נשף העשור לתכנית VIP עם מושיקו שטרן ברדיוס  100FM?

מאת: ZE DJ – Music Group

צילום: אביב אברג׳ל ו אספוסה צלמים .

מתחם האירועים "לארה",  בשיתוף רדיוס FM100  חגגו אמש את נשף העשור של תכנית הרדיו VIP

מושיקו שטרן חוגג יום הולדת 37 ומציין עשור לתוכנית הרדיו שגילתה זמרים מובילים וביצועי האולפן שלה זוכים למיליוני צפיות ביוטיוב, במתחם האירועים "לארה". חצי מיליון מאזינים מדי יום לתוכנית של שטרן בעשור האחרון, "VIP" ברדיוס FM100, בימים א'-ד', בין השעות 15:00-17:00. לצד ה"גוד וייב" שהוא מייצר בשידור למאזינים ושורה ארוכה מאוד של זמרים וזמרות ישראליות מקפידים להגיע לאולפן מדי שבוע.

להקת BeatBand אירחה על הבמה את גדולי האמנים של ישראל לפסטיבל עשור לתכנית של מושיקו שטרן .

באירוע הופיעו שורה של אומנים מובילים: אברהם טל, אליעד נחום, בניה ברבי, זהבה בן, חנן בן ארי, ישי ריבו, לירן דנינו, נתן גושן, קובי אפללו ורותם כהן .

בנוסף, "זמר השנה" בניה ברבי וזהבה בן שרו לראשונה דואט של השיר אשר זכה בתואר "ביצוע העשור"- "אהבה כזאת" של עידן רייכל שהגיע גם הוא לצפות בחגיגה. 

את המסיבה שאחרי קינח בהפתעה לראשונה בהיסטוריה משה פרץ כדי ג'יי! 

משה פרץ ב DJ סט

עוד הגיעו לחגוג: סטטיק ובן אל, עידן רייכל,  עמיר בניון, אמיר דדון, הראל סקעת, קרן פלס, מוקי,רמי קלינשטיין, סטפן לגר, מאור אדרי, עדן חסון, עדן מאירי, הפרויקט של רביבו, אנייה בוקשטיין, האולטראס, דנה לפידות, שי גבסו, חן אהרוני, האחיות כרקוקלי, עידן יניב, דודי בר דוד, עקיבא ועוד…

הכתבה מערב טוב עם גיא פינס :

נשר אדרי בעלים מתחם האירועים "לארה": "אנו מתרגשים לארח אצלנו, במתחם האירועים "לארה", את חגיגות העשור של  מושיקו שטרן, עם תפריט ופינוקים שהוכנו במיוחד עבור האירוע".

מושיקו שטרן: "תודה לאל כל רגע, על עשור של תכנית הבידור של ישראל ברדיוס 100FM. אין סוף תודות לכל מי שלקח חלק בהפקה העצומה הזו, ושנזכה לעוד עשורים מוצלחים"

דקה מהארוע:

צילום ועריכה : אספוסה צלמים 

אליעד ומושיקו שטרן

חנן בן ארי על הבמה

אברהם טל על הבמה

נתן גושן וישי ריבו על הבמה

הרב יגאל כהן מגיע לברך לפני האירוע

עמיר בניון

אמיר דדון

קרן פלס

בניה ברבי ואברהם טל

סטטיק , בן אל, סטפן מבלים