כולנו מודעים לחשיבות המוזיקה באירוע, עד כמה יכולה מחד "יציאה" אחת נכונה להדליק את האווירה ומאידך "לגמור" את האירוע! אז איך יודעים מה לנגן ומתי ואיך גורמים לקהל להרגיש בכל רגע שהוא במסיבה אמיתית בלי עליות וירידות חדות וחיתוכים חדים במעברים בין הסגנונות?

כשאתם בדרך לבחירת ה תקליטן  די ג'יי  לחתונה שלכם או לאירוע, כדאי מאוד שתשימו לב לפרטים הקטנים. השוק מוצף היום באלפי תקליטנים . כל ילד חולם היום לנגן במועדון או בחתונה, קונה את המכשור המינמלי הרצוי ויוצא לדרך. אבל האם זה אומר שכולם נשמעים או נראים אותו הדבר? לחלוטין לא!

תקפידו של תקליטן / די ג'יי  לחתונה או לאירוע הינו עיקרי ביותר בהפיכת האירוע שלכם מ"עוד אירוע" לכזה שיזכרו… לכן כל כך חשוב, לבחור לעמדת התקליטן / די ג'יי  אדם שמכיר את עולם האירועים שנים, ש"שוחה" הייטב בכל הסגנונות המוסיקלים, שמבין וחי את המוזיקה ושאוהב, אבל באמת אוהב, את מה שהוא עושה.

אלו דברים שאותם כבר "תלמדו" עוד מפגישת ההיכרות עם התקליטן / די ג'יי שלכם, האם הוא בא רק למכור לכם עוד אירוע, או שהוא באמת מבין את השליחות שלו לשמח לכם את כל האורחים ולא רק את מקצתם. האם הוא מבין מה עומד על הכתפיים שלו באותו הערב או שהוא עסוק ב"לפנק" אתכם באטרקציות וגימיקים מיותרים לעיתים, רק כדי להראות לכם שהחבילה שלו היא הכי משתלמת.

זכרו, תקליטן / די ג'יי לחתונה ולאירוע תפקידו לנגן מוסיקה , לייצר מסיבה ולשמור על הקהל עד השעות המאוחרות , השאר זה רק בונוס.

רוצים לראות אירוע? העדיפות הראשונה היא כבר בפגישה לבדוק אם ה תקליטן / די ג'יי זיהה את הכיוון שלכם והראה לכם אירועים דומים בזמן הפגישה. לא קליפים, אירועים אמיתים. אהבתם ? זה כבר אמור לספק אתכם. להגיע לאירוע זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות, לכל זוג יש את כיוונו המוסיקלי ולהרגיש "שייכים" לא תרגישו שייכים כשתעמדו בצד ורק תביטו באנשים הרוקדים. עדיף לנסות ולהבין מהפגישה האם זה ה תקליטן / די ג'יי המתאים לכם.

ומה לגבי המחיר? 

ישנם הבדלים במחירים בין "עונת החתונות" חודשים מאי-נובמבר לבין חודשי החורף, אצל רוב הספקים תקבלו לעיתים הנחות משמעותיות בתאריכי החורף. כשמדובר באירועים בימי חמישי, קחו בחשבון, כולם אבל כולם רוצים לחגוג / להתחתן ביום הזה, לכן גם המחיר יכול להיות לעיתים יקר יותר. לכל עסק בתחום האירועים יש מיתוג וביקוש שונה, כמו בכל שוק , הביקוש וההצע משתנים על פי אמות מידה שונות. תקליטן / די ג'יי מומלץ , מוכר וידוע יעלה יותר מכאלו שרק התחילו את דרכם. היתרון ברור, על נסיון ושם טוב משלמים אמנם מעט יותר אבל היי… כמה תשלמו בשבול לקנות שקט נפשי ובטחון ביום החשוב בחייכם ?

אז איך נזהרים ? 

– הציעו לכם תקליטן / די ג'יי לחתונה או לאירוע ב"מתנה" בעסקת חבילה? בדקו היטב את השם, במי מדובר , האם זו חברת תקליטנים / די ג'ייז? ואם כן מי מהם מגיע לאירוע שלכם? במקרים מסוימים מאחר ומדובר ב"עסקת חבילה" ישלח אליכם התקליטן הזמין והפנוי לאותה החברה באותו הערב, כשהטובים בחברה כבר ישלחו לאירועים שהן לא בעסקאות מהסוג הזה כדי למנף את ההכנסה הכלכלית. ראו הוזהרתם.

– התקליטן / די ג'יי מגיע גם זיקוקים / עשן כבד / מתנות לאורחים ומופעים מיוחדים והכל במחיר מציאה של 0000 שקלים… נשמע מדאיג, כדאי שתבררו למה הוא מציע את כל זה .

– קיבלתם רשימת מומלצים באולם ? כדאי שתראו את הכתבה הבאה מתוך חדשות ערוץ 10

video