מלך המתופפים של ישראל! קולי (אייל גולן, הגמלים, The choice ועוד…) במופע תיפוף וירטואוזי, במהלך הערב כולו קולי עומד עם עמדת תופים מטורפת המורכבת בצידי במת הדי ג'יי והופך את הארוע בשילוב הדי ג׳יי לחווית קצב חיי בלייב. ניתן אף לשלב ירידה אל הקהל עם עמדה ניידת מיוחדת בפריצה חד פעמית תוך כדי הריקודים. מדהים. לא פחות.

במקביל אפשרות לשלב מופע מתופפים ושופרות: הרכב של 2 עד 6 מתופפים אפריקאיים בשילוב שופרות לכניסות החופה ו/או כל כניסה אחרת.

אלירן שדה והמבשרים ראשית

ההרכב המדויק ביותר לקבלות הפנים וכניסות החופה שלכם. אלירן שדה, שר כבר שנים את פסקול החתונה של מאות זוגות מתחתנים, המבשרים מורכבים מקונספט של 6 נגנים חיים פלוס פרפורמר בעל שליטה מדויקת בכל סגנונות המוזיקה. תנו לחיצה בסרטונים.

רוצים להשאיר זכרון מובטח לאורחים שלכם? אנו עובדים עם מיטב אמני ישראל לפריצות חופה מיוחדות (חלקם אף ישירו לכם גם את שיר הסלואו בתיאום מראש) . אם בא לכם חופה מרגשת עם שמות כמו : דוד ד'אור, קובי אפללו, אברהם טל, שיר ביטון, הראל מויאל, הראל סקעת, איציק אורלב, דנה לפידות, גד אלבז, איציק שמלי, סגיב כהן והרשימה עוד ארוכה…

מופע סקסופון חי, מתאים משלב קבלת הפנים אל תוך הארוע עצמו, הסקפסופינסט מתמקם בעמדה מיוחדת משלו, לבוש בסגנון הנכון ומנגן את האווירה שמכתיבה את פתיחת הארוע , לבחירתכם מג'אז אל הלאונג' והצ'יל אאוט ועד להיטי התקופה לייב אל תוך המסיבה.

מופע הכנרות הוא אחד האטרקציות האהובות ביותר בתחום האירועים. ההרכב בנוי מ3 ועד 20 נגנים / נגניות , בנוי בשיטת מופעי וגאס האנרגטיים. משלב קבלת הפנים הרך אל החופה בליווי הצליל המדהים של הכינורות ועד מופע חי על במת הדי ג'יי בליווי להיטי התקופה.

ze_call_2_cation

wellcome

מופעי קבלת הפנים של ZEDJS יהפכו את חווית קבלת הפנים שלכם לחלק בלתי נפרד מהארוע ולא רק השעה ש"מעבירים" עד החופה תוכלו לבחור לאירוע שלכם ממיטב ההרכבים הכי נחשבים בארץ